Tanulmányok, szakmai tapasztalat

Egyetemi képzések

2016-2019 - Alkalmazott egészségpszichológiai szakpszichológus szakképzés (Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar és Bölcsészettudományi Kar)

2007-2012 - Pszichológia szak (MA)- Klinikai és egészségpszichológiai szakirány (Eötvös Loránd Tudományegyetem, Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

2008-2015 - Romanisztika BA szak - Francia szakirány; ügyvitel tanári minor (Eötvös Loránd Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar)

2007-2010 - Pszichológia szak (BA) - Viselkedéselemző (Eötvös Loránd Tudományegyetem, Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

Egyéb szakmai képzések

2019 - ICF akkreditációra felkészítő Coach képzés pszichológusoknak (oktató: Németh Zita)

2018-tól jelenleg is - Szimbólumterápia (Magyar Relaxációs és Szimbólumterápiás Egyesület)

2016 - Williams Életkészségek (WÉK) Facilitátor képzés - stresszkezelő és kommunikációs készségfejlesztő tréning; WÉK program pedagógusok számára (2017.01.); WÉK program emocionális evők számára (2017.09.)

2015 - OH kártya instruktor képzés

2014 - Alkoholproblémákkal küzdők támogatása képzés

2012-2014 - Autogén tréning relaxációs módszer (Magyar Relaxációs és Szimbólumterápiás Egyesület)

2010-2011 - A Szondi-teszt elmélete és gyakorlata tanfolyam (Szondi Alapítvány)

Munkahelyek

2017-től jelenleg is - Magánrendelés

2017.09.01-től jelenleg is - Oktató - Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

2017.11.01 -2019.07.31. - Szakértő - Országos Közegészségügyi Intézet

2018-2019 - Tréner - Gyermek és ifjúságpszichiátriai, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése c. projekt (EFOP-2.2.0-16-2016-00002) - Állami Egészségügyi Ellátó Központ

2016-2018 - Jog és Pszichológia online folyóirat, állandó szerző

2012.10.01-2018.04.30. - Egészségpszichológus - EMAK Egészséges Magyarországért Központ Korlátolt Felelősségű Társaság

2016.09.01-2018.01.31. - Pszichológus - Hevesi Praxisközösség

2014.03.01-2015.04.01. - Pszichológus, csoportvezető - XV. kerületi tüdőgondozó

2013.02.01- 2014.07.31. - Pszichológus - Országos Korányi Tbc és Pulmonológiai Intézet, Dohányzásról Leszokást Támogató Központ